Sisuturundus

Pärimusmuusika festival esitleb uut kontsertformaati Pimekohting

Täiesti uus kontserdiformaat, kus esinevad paarid paneb kokku publik

FOTO: Viljandi folk

Tänavuse festivali viimasel päeval, 26. juulil, saavad kõik kontserdikülastajad osa täiesti uuest kontserdiformaadist, kus esinema hakkavad duod paneb kokku publik. Pimekohtingu nime kandva kontserdi esinejapaarid sünnivad EMT Live äppis kõigi huviliste poolt hääletamise tulemusena ja need, kes kokku lähevad, selguvad alles kohapeal, olles üllatuseks nii pealtvaatajaile kui esinejaile endile.

Pühapäeva õhtul kell 20.00 toimuval kontserdil tulevad EMT ja Elioni Kaevumäe lavale 8 pärimusmuusikut ja 8 muude muusikastiilide esindajat. Hääletus on üles ehitatud nii, et koos musitseerima saab igaüks valida ühe pärimusmuusiku ja talle lavapartneriks mõne teise muusikastiili esindaja. Rohkem hääli saanud paarid koos lavale astuvadki.

Pärimusmuusikutest osalevad Eeva Talsi, Ruslan Trochynskyi, Sandra Sillamaa, Taavet Niller, Tõnu Tubli, Mari Kalkun, Silver Sepp ja Jalmar Vabarna ning muude muusikastiilide esindajstest Sander Mölder, Mari Jürjens, Kallervo Karu, Andre Maaker, Marten Kuningas, Liisi Koikson, Karl-Erik Taukar ja Robert Linna.

25. juuli südaööni kestev hääletus toimub vaid EMT Live äppi vahendusel. Tasuta mobiilirakendus EMT Live toob nutitelefonidesse info kultuuri- ja spordisündmuste kohta ning aitab ka neile pileteid osta. Rakendus on saadaval Androidile ning IOS-ile. EMT Live rakenduses saab vaadata Viljandi pärimusmuusika festivali esinejate kohta infot ning kontsertide kava, kuulata folgiraadiost esinejate muusikat, lisada meeldetuletusi jms. Lisaks kantakse EMT Live mobiilirakenduses kogu festivali jooksul otseülekandena üle kõiki EMT ja Elioni Kaevumäe laval toimuvaid kontserte ning 16.07. aset leidvat festivalieelset pressikontserti.  Rakenduse kaudu on EMT klientidel võimalik osta ka festivali päevapasse ja kontserdipileteid.

Pimekohtingu info festivali kodulehel ning Facebookis.

Pileteid saab osta Piletilevist ning EMT Live äppi kohta täpsemat infot siit.

Tagasi üles